Наші

Цінності

Зберігаємо корисні властивості чаю

Використовуємо лише
натуральні складники

Надійно упаковуємо
нашу продукцію

Цінуємо справжні
сімейні традиції

Чайна

Історія

XVI - XVIII ст.

Поява чаю в Європі припадає на XVI - XVIII ст., першими країнами, куди здійснювались його поставки були Голландія та Португалія. Моду на чаювання в Англії ввела дружина англійського короля Карла II Катерина Браганська.

1896 р.

Успішний підприємець Bekker Edemson, голландець за походженням, здійснюючи чергову поставку товару з Голандії в Англію, відправив невелику партію цейлонського чаю, який вже був популярним в Голандії. Оскільки чай був дуже затребуваним продуктом в Англії, справи пішли добре, що дало поштовх для подальшого розвитку чайного бізнесу.

Поч. ХХ ст.

Bekker Edemson здійснює регулярні прямі поставки чаю з Коломбо в Лондон. Чай поставлявся мішках, маркованих прізвищем Edemson, що пізніше стало основою для назви торгової марки. Чай призначався виключно для сімей придворної знаті.

ІІ пол. ХХ ст.

Реєстрація торгової марки Edems відбулася в кінці ХХ ст. в Шрі-Ланці, де справу Едемсона продовжили його нащадки. Торгова марка Edems сьогодні є знаком якості справжнього цейлонського чаю.

Сучасне

Виробництво

Чай Edems сьогодні - це незмінно якісний цейлонський чай, виготовлений за новітніми технологіями та на сучасному обладнанні. Чайний лист, як і багато років назад, вирощується на благодатній цейлонській землі з оптимальним кліматичними умовами, збирається лише вручну для збереження його цілісності та корисних властивостей, а подальшу обробку проходить у відповідності до нових норм та стандартів чайного виробництва. Для задоволення вимог чайних гурманів ми створюємо неповторні композиції з використанням натуральних шматочків фруктів та ягід, ароматизуємо наші чаї ефірними маслами та натуральними ароматизаторами. Сучасне обладнання дозволяє нам надійно упаковувати нашу продукцію в привабливу упаковку, яка надійно та тривало забезпечує збереження смаку та аромату улюбленого всіма напою. Чай Edems створюється з безмежною турботою про нашого споживача!

Дізнавайтесь першими

Новини Edems