Це цікаво
Продукція
Новинки
Акции
Контакти
Рецепти

10 причин, чому ми рекомендуємо пити чаї ТМ „Edems”
Чай: рослина та напій
збір та попереднє сортування
зав’ялення
скручування
ферментація та просушування
кінцеве сортування, маркування та пакування
Декілька корисних порад10 причин, чому ми рекомендуємо пити чаї ТМ „Edems”

Чай ТМ „Edems” – це чай виключно цейлонських сортів;

Цей чай вирощується тільки на високогір’ї, що дає можливість вирощувати його в оптимальних кліматичних умовах при необхідній кількості сонця та вологи;

Для чаїв ТМ „Edems” використовуються лише верхні листочки чайного дерева та напіврозпущені бруньки, що гарантує високу якість напою;

При зав’яленні та підсушуванні чаїв використовується лише природній спосіб, що дозволяє уникати механічного пошкодження листа, тим самим зберігаючи його цілісність і сортові властивості.

Чай ТМ „Edems” упаковується відразу на Цейлоні, де фахівці знають, як правильно упакувати продукт, аби він зберігав свої смакові та ароматичні властивості до того часу, доки не буде спожитий.

Чай ТМ„Edems” – це чай, який має потрійне захисне пакування, а саме: перший захисний шар – це фольга, що герметично зберігає смак, аромат та цілющі для здоров’я людини споживчі цінності, а також вберігає чай від попадання вологи; другий захисний шар виготовляється з екологічно-чистого сертифікованого картону; і третій - захисна поліпропіленова плівка, що вже безпосередньо захищає саму картонну упаковку від попадання вологи та механічних пошкоджень в процесі транспортування.

При постійному вживанні чаїв ТМ„Edems”, особливо зеленого, покращується самопочуття та настрій, з організму виводяться шлаки та негативна енергія.

Асортимент чаїв ТМ „Edems” настільки великий, що дозволяє задовільнити найвибагливішого покупця будь-якого віку в кожну хвилину дня.

Для любителів ароматизованих чаїв ми використовуємо лише природні наповнювачі.

І найголовніше: чай ТМ „Edems” – це просто смачний, ароматний та корисний для здоров’я людини напій, за доступну незавищену ціну для кожного українського споживача.\"\"
\"\" EDEMS ELITE TEAEDEMS PREMIUM GOLDEdems Classic TeasEdems Flavoured TeasEdems Tea with Fruit PicesEdems Exclusive  Big  Leaf Tea

English Classic
всього: 861544
сьогодні:
Created by LogoStudio

ТМ Едемс
Урк
Рус
Main